679 відгуків
+380 (63) 894-45-39
+380 (66) 356-63-78
Спорттовары и велосипеды Azimut, Crosser

Упаковка і зберігання велосипедів компанії «Azimut»

Упаковка і зберігання велосипедів компанії «Azimut»
Завершує складальний процес ділянка упаковки.
Кожен велосипед упаковується в індивідуальну тару з гофрованого картону. З метою організації якісної переробки великого обсягу вантажів, компанією повністю автоматизований весь цикл складських робіт. Сучасні автонавантажувачі дозволяють значно скоротити ручну працю і прискорює процес обробки вантажів.
Автоматизація складу готової продукції дозволяє в найкоротші терміни відпускати споживачам велосипеди необхідних моделей, розмірів рам і забарвлень.
Гірські велосипеди, AZIMUT, дорожні і міські, а також велосипеди бюджетної серії MUSTANG добре відомі покупцям України, Росії, Білорусії, Молдови. Підприємство також виконує замовлення великих торговельних мереж з Європи. А в майбутньому, в плани компанії входить скласти конкуренцію з виробництва велосипедів бюджетної серії відомим європейським брендам.
Велосипеди торгової марки AZIMUT були вперше представлені українському споживачеві в 2006 році, і відразу ж зарекомендували себе, як кращі по співвідношенню «ціна-якість». При цьому особливо відзначаємо, що при оснащенні велосипедів використовуються комплектуючі тільки всесвітньо відомих брендів.
AZIMUT - завжди грамотний підбір компонентів, стильний дизайн, плавність ходу, надійність і безпека.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner